Zima

SJEZDOVÉ LYŽOVÁNÍ

Apartmány jsou situovány přímo u spodní stanice lyžařského areálu U Vodárny Bedřichov. Zde jsou 4 lyžařské vleky a oblíbená atrakce Snowtubing nebo sněhoběžky. Využít můžete také služeb půjčovny veškerého zimního vybavení a lyžařské či snowboardové školy. Orientujeme se zejména na rodinnou klientelu, takže se v reálu nachází i dětské minihřiště, dlouhá plachtová skluzavka a občerstvení. Více Náš lyžařský areál (activeguide.cz)

Pro milovníky delších svahů a sedačkových lanovek: Skiaréna Jizerky a Tanvaldský Špičák, Areál Ještěd či Harrachov.

SNOWTUBING

Jízda na speciální nafukovací duši sněhovým korytem. Vybrat si můžete ze dvou jízdních drah, pomalejší pro děti, nebo rychlou pro milovníky adrenalinu. Malé děti jezdí s rodičem. Nahoru Vás vyveze náš lyžařský vlek. Více Náš lyžařský areál (activeguide.cz)

BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ

Na běžky můžete vyrazit přímo od apartmánů. První nástupní místo do stopy Jizerské magistrály je cca 1Km vzdálený (u Hašlerovy chaty). Pouhých 50m od apartmánů je i zastávka autobusu z Jablonce nad Nisou číslo 101 – Úpravna vody Bedřichov. Tímto autobusem se během 5 min. přesunete na stadion, kde se nachází „start Jizerské 50“.

Rodinám s malými dětmi nejen rádi zapůjčíme lyžařský set Chariot (od 250Kč/den), ale i malé dětské běžky.

Info o úpravě tras – www.jizerskaops.cz

SKIALPY A SNĚŽNICE

Naším lyžařským areálem prochází stopa skialpového okruhu Decathlon a v blízkosti apartmánů si můžete projít mnoho pěších tras se sněžnicemi. V případě zájmu o zapůjčení vybavení Vám rovněž rádi poradíme.

JÍZDA SE PSÍM SPŘEŽENÍM

Jako na Aljašce– průvodcem Vám bude rodilý Kanaďan Rodney Lovette +420606050340